Dřevěné třívrstvé podlahy

Třívrstvá podlaha

Třívrstvá parketa je vícevrstvá parketová deska tvořená nášlapnou vrstvou z rostlého dřeva a dalšími vrstvami ze dřeva nebo materiálů na bázi dřeva slepených k sobě. Podlahovina je určená pro dokončení pochůzných ploch interiéru budov v obytných a komerčních prostorách. Velkoplošné parketové dílce jsou určené k pokládce plovoucím způsobem na kročejovou izolaci nebo celoplošným lepením vhodnými lepidly. Je možné je instalovat do prostor s podlahovým topením. Třívrstvé podlahy jsou vyráběny standartně se zámkovým spojem, který umožňuje jednoduchou a rychlou instalaci bez lepení nebo s tradičním spojem na pero a drážku.

Běžné rozměry vrstvených podlah jsou tloušťka 12 až 15 mm, šířka 140 až 250 mm a délka 1000 až 2400 mm.

Třívrstvou podlahu nabízíme v nekonečné škále barevných odstínů a struktur povrchových úprav (hladký povrch, kartáč, hluboký kartáč, ruční hoblování, postaršení, stopy po červotoči, tmelené dlouhé praskliny ...), druhů pohledového zatřídění (čisté třídění bez suků, rustikální vzhled s velkými suky, běl), druhů povrchové úpravy (bez povrchové úpravy, lak, olej, tvrdý voskový olej, moření, čpavkování, paření...).

Vaši podlahu Vám umíme připravit doslova na míru.

Více informací a vzorků třívrstvých dřevěných podlah naleznete na naší prodejně ve Vyškově.

Copyright © 2018 Green Hill Parket | Webdesign: Tvorba web stránek Vyškov - IR-webdesign

replica uhren it.wellreplicas.to it.upscalerolex.to replica watches replique rolex cloneswatches.com replicas relojes relogios replicas pt.upscalerolex.to rolex podróbka