Masivní dřevěné podlahy

Dubová prkna dodávají interiéru vznešený přírodní vzhled a punc exkluzivity. Nejhodnotnější podlaha s nejširším použitím, s vysokou odolností proti opotřebení. Jednoznačnou výhodou je dlouhá životnost a snadná údržba.

Dřevěná podlaha představuje nekonečné možnosti barevných odstínů a struktur povrchových úprav (hladký povrch, kartáč, hluboký kartáč, tmelené dlouhé praskliny...), různé druhy pohledového třídění (čisté třídění bez suků, rustikální, bělové), různé druhy povrchové úpravy (bez povrchové úpravy, lak, olej, tvrdý voskový olej, moření). Tyto parkety jsou opatřeny spojem na pero - drážku a jsou určeny pro instalaci celoplošným lepením. Nabízíme je v různých rozměrech (tloušťka 15 – 20 mm, šířka od 100 do 200 mm).

Dřevěné masivní parkety se pokládají do vzoru řemen nebo tzv. "stromeček" = vzor rybiny/Heringbone/maďarský vzor nebo řezané pod 45°- vzor Chevron/Francouzský vzor.

Více informací a vzorků masivních dřevěných podlah naleznete na naší prodejně ve Vyškově.

 

 

Copyright © 2018 Green Hill Parket | Webdesign: Tvorba web stránek Vyškov - IR-webdesign

replica uhren it.wellreplicas.to it.upscalerolex.to replica watches replique rolex cloneswatches.com replicas relojes relogios replicas pt.upscalerolex.to rolex podróbka