Údržba dvouvrstvých podlah

Mýdlo na dřevo / Mýdlo na dřevo-bílé

Čistí a ošetřuje jedním pracovním pochodem olejované a voskované dřevěné nebo korkové podlahy. Výjimečná čistící síla na přírodní mýdlové bázi při současně šetrné pH-hodnotě. Hedvábně matná receptura.

Mýdlo na dřevo bílé je doběla pigmentovaná verze produktu. Umožňuje pravidelné oživování barvy u bíle tónovaných podlahovin v rámci běžného denního čištění. 

Prostředek Dr. Schutz CC Péče o parkety

Čistící přípravek bez rozpouštědel pro čištění po ukončení stavebních prací a pravidelné běžné čištění všech lakovaných dřevěných podlah a parket .

Prostředek CC Lesk na parkety a korek | 750 ml

Pro ošetření všech lakovaných parket a dřevěných podlahovin. Ošetřuje a chrání nové parkety hedvábně lesklým ochranným filmem, starým parketám propůjčuje opět nový lesk. Obzvláště vhodný pro parkety lakované hedvábně lesklým lakem.

Prostředek CC Mat na parkety a korek | 750 ml

Pro ošetření všech lakovaných parket a dřevěných podlahovin. Ošetřuje a chrání parkety hedvábně matným ochranným fi lmem. Obzvláště vhodný pro parkety lakované matným lakem.

Prostředek Intenzivní čistič na dřevo a korek | 750 ml

Šetrný speciální základní čistič pro odstraňování silného znečištění a zbytků polymerních nátěrů, je vhodný také jako intezivní čistič pro olejované a voskované parkety a korkové podlahy.

Spotřeba: 750ml = 18m2 pro jeden nátěr

Copyright © 2018 Green Hill Parket | Webdesign: Tvorba web stránek Vyškov - IR-webdesign