Údržba vinylových podlah

Prostředek Dr. Schutz CC PU čistič

Ideální čistící přípravek pro čištění po ukončení stavebních prací a pro denní čištění těch elastických podlahovin (PVC, CV, linoleum apod.), které jsou ošetřeny CC-PU-ochrannou vrstvou nebo mají výrobní PU-povrchovou úpravu. Vysoká čistící schopnost. Rozpouští nečistoty a tuky.

Prostředek CC R 1000 - čistící přípravek

Pro běžné čištění a ošetřování elastických podlahovin . Působí protiskluzně, odpuzuje nečistoty a je antistatický. Splňuje požadavky DIN 18032 pro údržbu sportovních povrchů. Možno zalešťovat a používat v čistících automatech.

Prostředek Základní čistící přípravek R

Šetrný alkalický čistící prostředek pro čištění po ukončení stavebních prací a pro základní ošetření se silnou rozpouštěcí schopností na stavební nečistoty a také na staré zbytky vosků, ošetřovacích prostředků, samoleštících disperzí a zbytků lepidel.

Prostředek Dr. Schutz CC Mat 3000PU

Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít Dr. Schutz Tvrdou ochrannou vrstvu nebo PU-ochrannou vrstvu.

Díky speciální polymerní kombinaci je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální také pro ošetřování a denní čištění elastických podlahovin v domácnosti.

Prostředek Dr. Schutz CC Lesk 3000PU

Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Díky speciální polymerní kombinaci je ideální pro rychlé oživování podlahovin

Copyright © 2018 Green Hill Parket | Webdesign: Tvorba web stránek Vyškov - IR-webdesign